مدل جدید راکت پرو استف 97 راجر فدرر

10 / 10
از 1 کاربر
مدل جدید راکت پرو استف 97 راجر فدرر

راکتی که در نتیجه همکاری 18 ماهه راجر با طراحان شرکت تولید کننده ویلسون ساخته شد بعد از مدت ها رونمایی شد. فدرر اسطوره تنیس که مستقیما در ساخت این راکت نقش داشته است، در مورد این راکت گفته است که سهم داشتن در تولید راکت با هر برندی هیجان انگیز و جالب است.

تولید راکت های ویلسون از کودکی برای من جالب و زیبا بوده است و الان که در طراحی آن نقشی نیز داشته ام برایم بسیار الهام بخش و هیجان انگیز است.

تغییرات مدل جدید راکت پرو استاف آراف 97

طراحان این مدل از راکت سعی کرده اند تفاوت عمده ای بین طرح مینیمالیستی و ... به وجود آورند. جالب است بدانید قسمت عمده این راکت سیاه مات است و در دو طرف فریم بخش هایی هم به شکل مشکی براق دیده میشود. این ترکیب سیاه مات و براق طرح شیک و خاصی را به وجود آورده است که توجه علاقه مندان را به خود جلب میکند.

این طرح میتواند به راحتی یادآور کت و شلوارهای تاکسیدو است که مردان در مهمانی های رسمی و مجلل به تن میکنند. لازم به یاد آوری است که رنگ این راکت بافت نرمی دارد که در ساخت هیچ راکتی تا به حال به کار گرفته نشده بود.

لوگوی Pro Staff هم که معمولا در بالای راکت حک میشد، در مدل جدید با لیزر در قسمت بیرونی گلوگاه راکت همراه تصویر فدرر در کنار امضایش دیده میشود.در تولید و طراحی این راکت بیشتر سعی شده سادگی و استفاده از رنگ های یکنواخت استفاده کنند و این طور که گفته شده است قرار است از سال 2017 سایر راکت هایی که طراحی میشوند نیز به همین سبک طراحی و به بازار جهانی عرضه شوند.

در مورد خصوصیات و مشخصات این راکت جدید میتوان گفت که مانند سایر مدل های مشابه قبلی میباشد و فقط این راکت از لحاظ دسته، از دسته سبک تری برخوردار است. بدنه این راکت "گرافیک در هم تنیده" است و دارای صفحه بزرگترو فریم ضخیم تر میباشد.

همان طور که میدانید داشتن این خصوصیات سبب میشود تا تنیسور با استفاده از این راکت ها قدرت بیشتری در بازی داشته باشند وSweet spot بزرگتر و بیشتری در اختیار بازیکن قرار میدهد.

سری جدید این راکت های پرو استاف در سه وزن متفاوت به بازار عرضه شده اند که به طور اختصاصی دو مدل “ls” و "ULS" را برای بازی بهتر نوجوانان و جوانان طراحی و تولید کرده است آنها بتوانند با بازی تنیس سرگرم شوند و از انجام دادن آن نیز لذت ببرند.
مدل های جدید این برند طوری طراحی شده است که با هر نوع سلیقه ای سازگار باشد و همه آنها را بپسندند.

این راکت جدید دارای خصوصیات زیر است:

√ اندازه صفحه راکت 97 اینچ مربع
√ طول 27 اینچ / 68.58 سانتی متر
√ سختی 68
√ میزان قدرت کم
√ الگوی زه 16 اصلی / 19 فرعی
√ تنشن زه کشی 60-50 پوند
√ وزن با زه 357.2 گرم
√ بالانس 9 پوینت به سمت سر راکت
√ وزن سوئینگ 335

ارسال شده در تاریخ :  یکشنبه 11 مهر 1395
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :