نادال با تعصب شدید و احساسات خود بازی میکند!

10 / 10
از 1 کاربر
نادال با تعصب شدید و احساسات خود بازی میکند!

در پی برگزاری مسابقات المپیک ریو، جمعه شب " رافائل نادال" به همراه "مارک لوپز" در جایگاه نخست تنیس دوبل مردان المپیک ریو 2016 قرار گرفتند و سومین مدال طلای المپیک را برای کشور خود اسپانیا به ارمغان آوردند.نادال؛ برنده مدال طلای المپیک این شانس را دارد تا دوباره این طلا را دوباره برای خود تکرار کند. او باید " خوان مارتین دل پوترو" را در مرحله نیمه نهایی شکست بدهد تا به این مهم دست پیدا کند.

"نادال" در مسابقه بعدی خود، کنار "نیکولاس ماسو" تنها تنیسور مردی که در هر دو رویداد انفرادی خود و دوبل صاحب طلای المپیک شده است، قرار دارد. فینال رقابت تنیس دوبل از اول تا به آخر مانند جنگی تمام عیار بود و در انتها بعد از 2 ساعت و 26 دقیقه " ، "لوپز" و"نادال" توانستند دو تنیسور حریف خود را شکست دهند.بعد از بازی "نادل" گفت: من با تعصب شدید و احساساتم بازی میکنم و این رویداد برای من و هر کسی بی نظیر و خاص است.

در همان روز نادل با غبله بر "توماز بلوچی"؛ تنیسور شمار یک کشور برزیل توانست به دیدار نیمه نهایی تنیس انفرادی مردان راه پیدا کند. در این مرحله او باید به مصاف " دل پوترو" سرویس زن قهار آرژآنتینی برود. او درباره دیدار خود با تنیسور آرژانتینی نیز گفت: امیدوارم بازی خوبی را برای همه به نمایش در بیاورم و احساس میکنم که همیشه تماشاچیان در کنار من خواهند بود و اینبار نیز من را حمایت خواهند کرد. همان طور کهدر بازی با تنیسور بومی؛ بلوچی نیز تماشاچیان من را فراموش نکردند و من را نیز تشویق کردند و از آنها متشکرم.

ارسال شده در تاریخ :  یکشنبه 24 مرداد 1395
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :