کارلوس آلکاراز اسطوره جدید دنیای تنیس قهرمان مسابقات تنیس آزاد مادرید شد

10 / 10
از 1 کاربر
کارلوس آلکاراز اسطوره جدید دنیای تنیس قهرمان مسابقات تنیس آزاد مادرید شد

کارلوس آلکاراز اسطوره جدید دنیای تنیس قهرمان مسابقات تنیس آزاد مادرید شد.

کارلوس آلکاراز یکشنبه در مسابقات آزاد موتوآ مادرید، مرد شماره 3 تنیس جهان، الکساندر زورف را با نتایج 6-3، 6-1 شکست داد تا بتواند دومین قهرمانی مسابقات 1000 امتیازی این فصل خود را کسب کند.

آلکاراز در ورزشگاه مانولو سانتانا را با ضربات متنوع و روحیه قهرمانی‌اش روشن کرد و با ضربه‌های بی‌امانش بر زورف غلبه کرد و هفتمین برد متوالی خود را در برابر لیست 10 تنیسور برتر آقایان و چهارمین عنوان قهرمانی تنیس سال را به دست آورد.

آلکاراز در نشست خبری پس از این پیروزی گفت:

"این احساس بسیار خوبی است که بتوانیم این بازیکنان بزرگ تنیس را شکست دهیم. شکست دادن دو تا از بهترین بازیکنان تاریخ تنیس آقایان و سپس زورف، مرد شماره 3 تنیس جهان، فوق العادست و او بازیکن بزرگی است. این بهترین هفته زندگی من است. من 19 سال سن دارم، که فکر می کنم کلید اصلی این است که بتوانم مسابقات طولانی و سخت را پشت سر هم انجام دهم. از نظر بدنی احساس خوبی دارم."

آکادمی تنیس آریانا با برگزاری کلاس‌های آموزش تنیس در سطوح مبتدی و حرفه‌ای و برگزاری کلاس‌های خصوصی تنیس و کلاس‌های گروهی تنیس برای علاقه مندان به تنیس خاکی در تمامی رده‌های سنی از تنیس کودکان تا تنیس آقایان و تنیس بانوان و استفاده از مربی‌های تنیس مجرب آقا و خانم مختص هر یک از علاقه مندان به یادگیری تنیس، اوقات مفرح و در عین حال سودمندی را برای علاقه مندان به تنیس در کلاس‌های آموزشی تنیس باشگاه تنیس آریانا فراهم کرده است.

ارسال شده در تاریخ :  پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :