معرفی راکت‌های سری MxG؛ محصول جدید شرکت هد

10 / 10
از 1 کاربر
معرفی راکت‌های سری MxG؛ محصول جدید شرکت هد
میزان قدرت و کنترل در راکت‌های تنیس معمولا با هم رابطه معکوس دارند؛ بدین معنی که هر چه راکتی قدرت بیشتری داشته باشد، کنترل کمتری دارد و بالعکس. اما شرکت راکت‌سازی هد با معرفی تکنولوژی جدید MxG، به دنبال این است که این قانون کلی را زیر پا بگذارد.
 
راکت‌های سری MxG که اخیرا توسط کمپانی هد تولید و به بازار عرضه شده‌‌اند، ضمن برخورداری از طراحی مدرن، «کنترل» و «قدرت» را به طور همزمان در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.
 
نوآوری کلیدی در راکت‌های سری MxG، استفاده از منیزم در ساخت پل (Bridge) آن است. پل منیزیمی سبب سخت‌تر شدن فریم راکت شده و کنترل راکت را افزایش می‌دهد. هم‌چنین به واسطه طراحی متفاوت این پل، طول زه‌های اصلی (Main Strings) در این راکت‌ها بلندتر از اندازه معمول است که این ویژگی، سوییت اسپات (Sweet Spot) راکت را بزرگ‌تر و قدرت تولیدی آن را بیشتر می‌کند.
 
راکت‌های سری MxG در حال حاضر در دو مدل MxG 3 و MxG 5 ارائه می‌شوند و علاوه بر تکنولوژی MxG، به تکنولوژی Graphene Touch نیز مجهز هستند. تکنولوژی Graphene Touch بنا به ادعای کمپانی هد، میزان لرزش راکت را هنگام تماس با توپ کاهش می‌دهد و به بازیکن کمک می‌کند تا به راحتی قدرت لازم را تولید نماید.
 
راکت‌های سری MxG هم‌چنین قابلیت نصب سنسور سونی (Sony Censor Technology) را نیز دارا می‌باشند. این سنسور‌ به گوشی‌های هوشمند متصل می‌شود و اطلاعاتی را برای تجزیه و تحلیل بازی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.
 

مشخصات راکت تنیس هد MxG 3

اندازه صفحه راکت ۱۰۰ اینچ مربع
طول ۲۷ اینچ/۶۸.۵۸ سانتی‌متر
وزن با زه ۳۱۴ گرم
بالانس ۳ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ ۳۲۱
سختی ۷۲
میزان قدرت کم-متوسط
الگوی زه ۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی ۴۸-۵۷ پوند
مشخصات راکت تنیس هد MxG 5

اندازه صفحه راکت ۱۰۵ اینچ مربع
طول ۲۷.۲ اینچ/۶۹.۰۹ سانتی‌متر
وزن با زه ۲۹۲ گرم
بالانس ۰ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ ۳۱۳
سختی ۶۸
میزان قدرت متوسط
الگوی زه ۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی ۴۸-۵۷ پوند

ارسال شده در تاریخ :  ﺳﻪشنبه 23 خرداد 1396
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :