آزاد مادرید ۲۰۱۷؛ اوژنی بوشار در مصافی حیثیتی ماریا شاراپووا را شکست داد

10 / 10
از 1 کاربر
آزاد مادرید ۲۰۱۷؛ اوژنی بوشار در مصافی حیثیتی ماریا شاراپووا را شکست داد
در مرحله دوم مسابقات تنیس آزاد مادرید، ماریا شاراپووا که به تازگی از دوران محرومیت بازگشته، مقابل جینی بوشار که در اظهار نظری جنجالی او را «متقلب» خوانده بود به میدان رفت. این دیدار که تحت تاثیر جنگ لفظی بین این دو، جنبه حیثیتی پیدا کرده بود، بسیار تماشایی و دیدنی از آب درآمد و بوشار توانست پس از ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه، حریف پرآوازه خود را با نتایج (۴-۶ ۶-۲ ۵-۷) از پیش رو بردارد.‌
 
حدود دو هفته پیش شاراپووا با پایان یافتن محرومیت ۱۵ ماهه دوپینگ خود به میادین بازگشت و تورنمنت‌های مختلف با اعطای سهمیه وایلد کارت به این بازیکن پرطرفدار از او استقبال کردند. این مسئله با انتقاد‌های بسیاری از سوی برخی بازیکنان روبرو شد که تندترین آن‌ به بوشار تعلق داشت.
 
این تنیس‌باز ۲۳ ساله گفته بود که شاراپووا یک «متقلب» است و نباید به او اجازه بازگشت به تنیس داده می‌شد، چرا که این کار پیغام اشتباهی را به کودکان می‌فرستد و به آن‌ها می‌گوید که خطا کنید و ما با آغوش باز شما را می‌پذیریم.
 
شاراپووا هم در مواجهه با پرسش خبرنگاران درباره انتقادهای بوشار، شان خود را «بسیار بالاتر» از آن دانسته بود که به صحبت‌های او پاسخی بدهد.
ارسال شده در تاریخ :  پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :