بازنشستگی ویلیامز بعد از اوپن آمریکا

10 / 10
از 1 کاربر
بازنشستگی ویلیامز بعد از اوپن آمریکا

اسطوره آمریکایی تنیس جهان در تازه‌ترین مصاحبه خود با نشریه وگ اعلام کرد که به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می‌کند، البته او در این یادداشت زمان دقیقی برای بازنشستگی خود اعلام نکرده است اما به احتمال زیاد اوپن آمریکا آخرین مسابقات این فوق ستاره آمریکایی تنیس زنان خواهد بود.

وی درباره خداحافظی خود گفت: "این سخت‌ترین کاری است که می‌توانستم تصور کنم. با وجود آنکه هیچ دلم نمی‌خواهد خداحافظی کنم اما برای مرحله بعدی زندگیم آماده هستم."

او همچنین افزود که قصد دارد صاحب فرزند دیگری شود که پس از خداحافظی خود این کار را انجام خواهد داد.

سرینا ویلیامز آمریکایی در سال 2017 در حالی که دو ماهه باردار بود توانست به عنوان قهرمانی مسابقات اوپن استرالیا دست یابد اما پس از زایمان خود با اینکه چهار مرتبه به فینال گرند اسلم راه یافت، هرگز نتوانست فاتح هیچ گرند اسلمی شود.

ویلیامز در طول دوران ورزشی خود در مجموع به مدت 319 هفته صدرنشین رنکینگ برترین تنیس بازان زن جهان بوده است و با 23 قهرمانی در گرند اسلم‌های مختلف، پس از مارگارت کورت در جایگاه دوم تاریخ تنیس‌ جهان قرار دارد.

مدال طلای بخش انفرادی المپیک 2012 لندن و سه مدال طلا در بخش دو نفره المپیک‌های سیدنی، پکن و لندن از دیگر افتخارات این افسانه دنیای تنیس است.

ارسال شده در تاریخ :  جمعه 28 مرداد 1401
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :