برگزاری رقابت‌ های بین المللی تنیس جوانان

10 / 10
از 1 کاربر
برگزاری رقابت‌ های بین المللی تنیس جوانان

نخستین هفته اول رقابت های بین المللی تنیس از امروز با میزبانی هیئت تنیس شهرستان آذربایجان غربی شروع شد.فدراسیون تنیس طی گزارش خود اعلام کرده است که هفته اول رقابت های بین المللی تنیس جوانان با شرکت محسن خداپرست؛ داور نشان سفید کشورمان قرعه کشی شد تا تنیسوربازان از امروز 13 شهریور ماه رقابت خود را در جدول مقدماتی شروع کنند.

این سری از رقابت ها و مسابقات در دو بخش دختران و پسران برگزار خواهد شد و با برگزاری مراسم قرعه کشی تنیسوربازان در جدول مقدماتی به رویارویی یکدیگر خواهند رفت. در جدول مقدماتی، بازی ها با حضور تنیسورانی از کشورهای آلمان، آذربایجان، ایران و... برگزار خواهد شد.

در جدول مقدماتی بازی ها در بخش پسران 26 تنیسور پسر از کشورهای ایران، ترکیه و ایتالیا حضور دارند که از بین این تنیسور های شرکت کننده 8 راکت بدست، جواز حضور در جدول اصلی بازی ها را بدست می آورند.تنیسوربازان دختر این بخش از رقابت ها نیز از روز دوشنبه 15 شهریور رقابت های خود را آغاز خواهند کرد. در اولین روز برگزاری این بازی ها ، 11 دیدار را انجام خواهد شد که لازم به یاد آوری می باشد که سرداوری این مسابقات بر عهده محسن خداپرست؛ داور نشان سفید کشورمان است.

ارسال شده در تاریخ :  شنبه 13 شهریور 1395
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :