جوکوویچ و کیریوس در فینال ویمبلدون 2022

10 / 10
از 1 کاربر
جوکوویچ و کیریوس در فینال ویمبلدون 2022

جوکوویچ و کیریوس در فینال ویمبلدون 2022

نواک جوکوویچ صربستانی روز گذشته با برتری 3 بر یک در مقابل حریف خود کمرون نوری در نیمه نهایی مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون، به فینال این رقابت‌ها راه یافت. صربیناتور که پیشبینی می‌شد کار سختی پیش روی خود نداشته باشد، در ست اول خوب ظاهر نشد و این ست را با حساب 6 بر 2 به تنیسور بریتانیایی واگذار کرد. نوله اما در ست‌های بعدی در قامت قهرمانی ظاهر شد و با برتری در سه ست بعدی توانست برای هشتمین بار راهی فینال ویمبلدون شود.

در سمت دیگر جدول نیز نیک کیرویس به دلیل انصراف نادال از ادامه مسابقات، توانست بدون شرکت در مسابقه نیمه‌نهایی، راهی فینال ویمبلدون 2022 شود. رافائل نادال اسپانیایی که به دلیل پارگی عضله شکم خود از دیدار نیمه‌نهایی انصراف داد، شانس تصاحب سومین گرنداسلم متوالی خود را نیز از دست داد.

این اولین فینال گرنداسلم تنیسور استرالیایی است و باید دید پسر بد تنیس در مقابل صربیناتور چگونه ظاهر خواهد شد. جوکوویچ و کیریوس تا به حال دو بار به مصاف همدیگر رفته‌اند که هر دو دیدار با برتری کیریوس به پایان رسیده است. جوکوویچ روز یکشنبه برای تصاحب 21مین گرنداسلم خود به زمین خواهد رفت و به نظر می‌رسد شانس زیادی را برای تصاحب عنوان قهرمانی گرنداسلم ویمبلدون 2022 داشته باشد.

آکادمی تنیس آریانا با 2 زمین تنیس مجزا برای آقایان و خانم‌ها در شعب جنت آباد و اکباتان یکی از بهترین باشگاه‌های تنیس غرب تهران را داراست و با برگزاری کلاس‌های آموزش تنیس در سطوح مبتدی و حرفه‌ای و برگزاری کلاس‌های خصوصی تنیس و کلاس‌های گروهی تنیس برای علاقه مندان به تنیس خاکی در تمامی رده‌های سنی از تنیس کودکان تا تنیس آقایان و تنیس بانوان و استفاده از مربی‌های تنیس مجرب آقا و خانم مختص هر یک از علاقه مندان به یادگیری تنیس، اوقات مفرح و در عین حال سودمندی را برای علاقه مندان به تنیس در کلاس‌های آموزشی تنیس باشگاه تنیس آریانا فراهم کرده است.

ارسال شده در تاریخ :  شنبه 18 تير 1401
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :