حضور نمایندگان تنیس کشور در رقابت های المپیک ریو

10 / 10
از 1 کاربر
حضور نمایندگان تنیس کشور در رقابت های المپیک ریو

نمایندگان کشورمان برای حضور در رقابت های المپیک ریو راهی برزیل شدند.کاروان 64 نفره کشورمان در المپیک 2016 ریو به امید به اهتزاز در آمدن پرچم کشورمان راهی برزیل شدند. کسب 64 سهمیه المپیک توسط کاروان ورزشی ایران در این رقابت ها به گفته مجید شایسته؛ رئیس فدراسیون تنیس رکوردی تاریخی بود که نشان از تلاش و غیرت ورزشکاران دارد.

سی و یکمین دوره از رقابت های المپیک ریو از 15 مرداد با برگزاری مراسم افتتاحیه مفصلی رسما آغاز شد. ورزش تنیس کشورمان نیز با فرستادن 2 نماینده از تنیسور بازان کشورمان در 13 مرداد در این رقابت های جذاب حضور پیدا خواهد کرد.علی نیلی، داور نشان طلا و سید عادل برقعی، داور نشان برنز کشورمان به عنوان نمایندگان ایران در این دوره از رقابت های المپیک حضور دارند.

یادآور میشود: این پیکارها از 16 تا 31 مرداد در شهر ریو برزیل برگزار میشود.

شایسته در ادامه افزود: بی شک در رقابت های جهانی، بار دیگر هم شاهد غرور آفرینی نمایندگان کشورمان خواهیم بود و با حفظ ارزش های اسلامی میتوانیم با روحیه جوانمردی ، الگویی برای یک ورزشکار نمونه باشیم.وی در پایان افزود: دعای یک ملت بدرقه راه تمام ورزشکاران است و امیدواریم حاصل تمام تلاش های خود ورزشکاران و خانواده هایشان را با نتایجی مطلوب و شیرین در پایان المپیک جشن بگیریم و برای داوران ایرانی حاضر در این مسابقات آرزوی موفقیت و پیروزی داریم و تلاش آنها را ارج مینهیم.

ارسال شده در تاریخ :  یکشنبه 17 مرداد 1395
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :