رافائل نادال فاتح رولان گاروس 2022

10 / 10
از 1 کاربر
رافائل نادال فاتح رولان گاروس 2022

نادال فاتح رولان گاروس 2022

شب گذشته رافائل نادال تنیسور مطرح اسپانیایی و پادشاه زمین‌های خاکی توانست در فینال مسابقات اوپن فرانسه ملقب به رولان گاروس، در سه ست پیاپی کسپر رود نروژی را شکست دهد و برای چهاردهمین بار قهرمان رولان گاروس شود.

این دیدار 2 ساعت و 19 دقیقه به طول انجامید و نادال توانست در سه ست متوالی و با نتایج 6-3 ، 6-3 و 6-0 بر مرد شماره 8 تنیس جهان غلبه کند و برای چهاردهمین بار در چهارده فینالی که در این مسابقات تجربه کرده است، باز هم برنده از زمین بیرون بیاید. این آمار خیره کننده در رولان گاروس و رکورد 100 درصد پیروزی در فینال، قطعاً جزو آماری است که تا سال‌های سال کسی نخواهد توانست به آن دست یابد.

رافائل نادال که در مسیر فینال مسابقات اپن فرانسه، رقیبت سرسخت خود نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان را در یک چهارم نهایی و در مسابقه‌ای نفسگیر از میان برداشته بود، پیش بینی می‌شد که در فینال کار چنان سختی را پیش روی نداشته باشد. ماتادور در نیمه نهایی این مسابقات نیز به مصاف زورف رفته بود و در حالیکه در ست دوم بازی مساوی پیش میرفت، با مصدومیت زورف و انصراف او از ادامه بازی، برنده این مسابقه شد.

آکادمی تنیس آریانا با 2 زمین تنیس مجزا برای آقایان و خانم‌ها در شعب جنت آباد و اکباتان یکی از بهترین باشگاه‌های تنیس غرب تهران را داراست و با برگزاری کلاس‌های آموزش تنیس در سطوح مبتدی و حرفه‌ای و برگزاری کلاس‌های خصوصی تنیس و کلاس‌های گروهی تنیس برای علاقه مندان به تنیس خاکی در تمامی رده‌های سنی از تنیس کودکان تا تنیس آقایان و تنیس بانوان و استفاده از مربی‌های تنیس مجرب آقا و خانم مختص هر یک از علاقه مندان به یادگیری تنیس، اوقات مفرح و در عین حال سودمندی را برای علاقه مندان به تنیس در کلاس‌های آموزشی تنیس باشگاه تنیس آریانا فراهم کرده است.

ارسال شده در تاریخ :  دوشنبه 16 خرداد 1401
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :