رویارویی جوکوویچ و نادال در یک چهارم نهایی رولان گاروس

10 / 10
از 1 کاربر
رویارویی جوکوویچ و نادال در یک چهارم نهایی رولان گاروس

رویارویی جوکوویچ و نادال در یک چهارم نهایی رولان گاروس

رافائل نادال شب گذشته پس از ماراتن 5 ستی در مسابقات آزاد فرانسه توانست رقیب خود را شکست داده و در محله یک چهارم نهایی حریف مدافع عنوان قهرمانی یعنی نواک جوکوویچ صربستانی مرد شماره یک تنیس جهان شود. نادال پس از شکست در ست اول با نتیجه 6-3 ، توانست در ست‌های دوم و سوم با نتایج 6-3 و 6-2 به برتری برسد. اما در ست چهارم رقیب او الیاسیم با سرویس‌های خوب توانست 6-3 پیروز شود تا کار به ست نهایی و ست پنجم برسد. ماتادور در ست پنجم با تکیه بر سخت کوشی و تجربه خود در زمین خاک توانست 6-3 پیروز شود و در مجموع ست‌ها 3-2 به برتری برسد.

حال باید دید در دیدار این دو تنیس باز بزرگ جهان در روز سه شنبه کدام می‌تواند به برتری برسد. آیا نادال باز هم سلطه خود بر مسابقات رولند گاروس و زمین خاک را نشان می‌دهد یا این نوله است که بار دیگر نشان می‌دهد که به راستی مرد شماره یک تنیس جهان برازنده اوست. شاید ساعت برگزاری این بازی هم تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد چرا که جوکوویچ بازی در شب را ترجیح می‌دهد اما نادال به گفته خودش بازی در شب به دلیل رطوبت هوا برای او مطلوب نیست. باید دید مسئولین برگزاری مسابقات رولند گاروس در این باره چه تصمیمی خواهند گرفت.

دیگر بازی حساس این مرحله بین کارلوس آلکاراس و زورف برگزار می‌شود که کمتر از یک ماه پیش در فینال مسابقات مسترز مادرید به مصاف هم رفتند و آلکاراس جوان موفق به شکست حریف خود شد.

آکادمی تنیس آریانا با 2 زمین تنیس مجزا برای آقایان و خانم‌ها در شعب جنت آباد و اکباتان یکی از بهترین باشگاه‌های تنیس غرب تهران را داراست و با برگزاری کلاس‌های آموزش تنیس در سطوح مبتدی و حرفه‌ای و برگزاری کلاس‌های خصوصی تنیس و کلاس‌های گروهی تنیس برای علاقه مندان به تنیس خاکی در تمامی رده‌های سنی از تنیس کودکان تا تنیس آقایان و تنیس بانوان و استفاده از مربی‌های تنیس مجرب آقا و خانم مختص هر یک از علاقه مندان به یادگیری تنیس، اوقات مفرح و در عین حال سودمندی را برای علاقه مندان به تنیس در کلاس‌های آموزشی تنیس باشگاه تنیس آریانا فراهم کرده است.

ارسال شده در تاریخ :  دوشنبه 9 خرداد 1401
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :